Posted By admin Posted On

Okulary Babiators – marka dla dzieci

Delikatne, dziecięce oczy wymagają właściwej ochrony przed słońcem. Dlatego warto zadbać o to, by nasze pociechy nosiły okulary przeciwsłoneczne pochodzące od dobrych i sprawdzonych producentów. Marka Babiators to najlepsza propozycja dla rodziców, którzy chcą mieć pewność, że oczy ich pociech są chronione w sposób najlepszy z możliwych.

Okulary przeciwsłoneczne to obowiązkowy element ekwipunku każdego młodszego czy starszego dziecka. Bez względu na to, czy planujemy wakacje w słonecznych krajach, plażowanie nad morzem czy zwykły spacer do piaskownicy czy na plac zabaw, trzeba chronić dziecięce oczy przed słońcem. Promieniowanie słoneczne jest szkodliwe nawet wtedy, gdy słońca realnie nie widać – schowa się za chmurami bądź przebywamy w cieniu. Pamiętajmy więc, aby chronić nie tylko skórę maluchów poprzez używanie kremów z wysokim filtrem. Okulary przeciwsłoneczne są konieczne za każdym razem, gdy wychodzimy z dziećmi na świeże powietrze.

Dziecięce oczy z dala od słońca

Podobnie, jak cały dziecięcy organizm, także oczy są elementami, które rozwijają się aż do wieku nastoletniego. Małe dzieci mają więc oczy nie do końca rozwinięte – ich soczewki są niemal przezroczyste, a więc nie stanowią praktycznie żadnej ochrony przed słońcem. Wpuszczają promieniowanie do wnętrza oka, a tam może ono powodować spore zniszczenia. Uszkodzeń nie widać od razu – mogą natomiast w efekcie być

przyczyną poważnych chorób oczu w wieku późno dziecięcym i dorosłym.

Nie kupuj tanich okularów

Wielu rodziców ulega pokusie zakupu okularów przeciwsłonecznych na straganach czy w marketach. Nic w tym dziwnego – są one bardzo ładne, często ozdobione ulubionymi bohaterami bajek. Niestety, poza wyglądem, nie oferują one nic więcej. Choć często zawierają informację, że posiadają filtry UV, w rzeczywistości są takich filtrów pozbawione. Tanie okulary mają jedynie przyciemniane szkła, które mogą powodować więcej szkód niż korzyści. Gdy maluch zakłada okulary z ciemnymi szkłami, jego źrenica automatycznie się rozszerza i wpuszcza do wnętrza oka jeszcze więcej promieniowania niż wtedy, gdy okularów nie ma wcale. Lepiej więc unikać takich produktów, gdyż mogą spowodować spore szkody dla wzroku naszych dzieci.

Babiators – marka, która stawia na jakość

Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci od marki Babiators to propozycja, która wyróżnia się przede wszystkim doskonałą jakością wykonania. Okulary są wyposażone w mocne szkła, które się nie tłuką. Dzięki temu nawet, jeśli zostaną uderzone, nie rozsypią się w drobny mak i nie spowodują uszkodzenia oczu. Co więcej, okulary Babiators posiadają wysoki filtr UV400, który zapewnia pełną ochronę przed promieniowaniem. Gdy maluch nosi takie okulary, można mieć pewność, że do jego oczu promieniowanie się nie dostaje, gdyż jest zatrzymane przez wysoki filtr.

Dużą zaletą okularów Babiators są również wysokiej jakości oprawki wykonane z atestowanych tworzyw. Są one w stu procentach bezpieczne, nie podrażniają skóry, nie powodują żadnych uczuleń. Można je nosić nawet przez dłuższy czas bez obaw, że w jakikolwiek sposób będą zagrażały maluchom. Okulary z dobrymi oprawkami to rozwiązanie także wyjątkowo trwałe – maluch prędzej zdąży z okularów wyrosnąć niż w jakikolwiek sposób je uszkodzić. Oprawki są też bardzo elastyczne i wygodne, można je bez problemu dopasować do główki dziecka. Dla najmłodszych dostępne są oprawki w postaci regulowanych opasek. Gdy założymy dziecku takie okulary przeciwsłoneczne, będą się trzymały na nosie nawet podczas bardzo aktywnych zabaw.

Duży wybór, efektowna kolorystyka

Okulary Babiators są dostępne w ogromnej gamie wzorów, modeli i kolorów oprawek. Są bardzo kolorowe, przyciągają spojrzenia i na pewno spodobają się każdemu maluchowi, który będzie je nosił na co dzień. Aby mieć pewność, że kupujemy oryginalne, doskonałej jakości produkty, warto kupować je w dobrych i sprawdzonych sklepach. Okulary posiadają wszystkie atesty i certyfikaty, jakie są wymagane od produktów przeznaczonych dla najmłodszych. Choć okulary Babiators nie należą do najtańszych, warto potraktować je jako inwestycję w bezpieczeństwo najmłodszych. Wybierając dobrej jakości okulary dbamy o wzrok naszych dzieci, który przecież będzie im potrzebny do końca życia.

Comments (0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.